Nové fórum

Vše o chodu stránek
Odpovědět
Jiri.Sko
Administrátor fóra
Příspěvky: 8
Registrován: ned 06. srp 2017 10:53:56

Nové fórum

Příspěvek od Jiri.Sko »

Vážení čtenáři a přátelé, vítám Vás na novém fóru SiemensManie.

Toto fórum vzniklo jako důsledek technického dluhu původního fóra a portálu. Z tohoto důvodu již nebude původní web dále aktualizován a veškerá aktivita bude nyní probíhat zde. Původní web však nadále zůstane dostupný včetně možnosti stahování i vyhledávání nejen ve fóru.

Pokud chcete přispívat do tohoto fóra, musíte si vytvořit novou registraci (původní účty přenesené nebyly). Nové fórum je modernější, rychlejší a bezpečnější a je také dostupné přes aplikaci Tapatalk.

Doufám, že se vám zde bude líbit a že bude SiemensMania aktivnější než jak tomu bylo v poslední době. :)
Uživatelský avatar
LinDan
Příspěvky: 6
Registrován: ned 06. srp 2017 11:37:17

Příspěvek od LinDan »

Dobrá práce, Jirko. ;) Pevně věřím, že se nové fórum rozjede a utvoří se tu dobrá parta lidí, tak jako na starém fóru, doplněná třeba i o nějaké nové tváře. :geek: Já sám se pokusím přispět svou troškou do mlýna a třeba tu i prezentovat ty nejzajímavější kousky z mé sbírky. :)
pip@
Administrátor fóra
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. srp 2017 21:56:00

Příspěvek od pip@ »

Super... :) Snad to tu neumře, když jsi pro nás vytvořil nové fórum... :)
pip@
Administrátor fóra
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. srp 2017 21:56:00

Příspěvek od pip@ »

Tak mě napadají dvě věci co mi tu chybí - zaprvé by bylo fajn nějaké tlačítko pro návrat na hlavní stránku a zadruhé by bylo dobré aby to vypisovalo seznam nových příspěvků na hlavní stránce, tak jako to bylo dřív (ale věřím, že na tom právě teď děláš... :) )
pip@
Administrátor fóra
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. srp 2017 21:56:00

Příspěvek od pip@ »

Dneska mě napadla ještě další věc - jak jsou na stránce ty záložky ÚVOD FÓRUM CHAT tak by bylo fajn přidat novou s odkazem na tohle fórum a tu fórum změnit na "archiv fóra" nebo tak něco... .)
Jiri.Sko
Administrátor fóra
Příspěvky: 8
Registrován: ned 06. srp 2017 10:53:56

Příspěvek od Jiri.Sko »

Zkusím s tím něco provést, jenom teď trochu nestíhám...
Bryannum
Příspěvky: 5
Registrován: pát 03. srp 2018 0:28:16
Bydliště: Mali
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bryannum »

dobra prace,konecne novy forum,jen dotaz,jak dlouho pojede nove a stare soucasne?Probehne migrace databaze?
pip@
Administrátor fóra
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. srp 2017 21:56:00

Příspěvek od pip@ »

Myslím, že by nebylo od věci přidat nějakou antispamovou ochranu... vždy když sem přijdu, tak je tu spoustu spamu...
Uživatelský avatar
KybernetCZ
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. led 2018 17:26:22
Bydliště: Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KybernetCZ »

Mám pro vás návrh, které bych rád přidat téma vaše fóra > antihodnost < které může rozhodne potrestání ban i krátce doba banů ;) může jako omluva za chování je třeba odstranit udělení varování jako podmínky za dobré chování tak normální :)

Děkuji za návrh :)
Uživatelský avatar
KybernetCZ
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. led 2018 17:26:22
Bydliště: Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KybernetCZ »

Prosím návrh,

Takto cash mod jako výdělek je třeba koupit mobily v bazaru tedy fóra ale platit finanční nemusí stačí pouze cash mod :D :lol: :mrgreen: :idea:
Ještě thanks mod jako poděkování :idea:
Odpovědět